Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem
Lima Portuga č.
170 Kč

Suché víno rubínové barvy. Víno s velmi intenzivním aroma vyzrálých plodů červeného ovoce, skořice a kořenitostí. Jemné a v chuti sametové s mírnými náznaky dřeva. Jemné taniny.

Kód: 183
Lima Portuga b.
170 Kč

Polosuché víno ovocné chuti s vůní zeleného jablka a tropického ovoce, svěží a dobře vyvážené s dobrou kyselostí.

Kód: 162
Messias
170 Kč

Lehké mladé suché víno květinovo-ovocné vůně, svěží a lehce pitelné s jemným perlením a příjemnou dochutí.

Kód: 165
tři marie
190 Kč

Velmi svěží, citrusové bílé víno, které přesně vystihuje chuť vín z oblasti Vinho Verde. Toto mladé víno s aroma citrusů a tropického ovoce v sobě v chuti snoubí jemnou...

Kód: 201
Tavedo č.
195 Kč

Červené, suché víno s decentní rubínovou barvou a vůní vyzrálého ovoce. Jemně kořeněné aroma s nádechem dřeva. Víno je velmi elegantní a jemné. Má středně dlouhý závěr s...

Kód: 186
Tavedo b.
195 Kč

Suché bílé víno citrusově žluté barvy s jemnými odlesky do zelena. V chuti je víno svěží, lehce minerální s vyváženou kyselinkou.

Kód: 171
Curva
220 Kč

Bílé, suché víno s jemnou aromatikou citrusů, zeleného čaje, čerstvých bylin a minerálním pozadí. V chuti je elegantní a osvěžující. Vyrobené ze dvou odrůd: Gouveio, Malvasia Fina.

Kód: 180
Gambia
220 Kč

Bílé, suché víno s jemně žlutou barvou. Aroma jemného muškátu a tropického ovoce (ananas, liči). V chuti je víno čerstvé a svěží s jemnou sametovou strukturou. Název Gambia...

Kód: 168
Joya
Lima Joya
Skladem
220 Kč

Červené suché víno s aroma sladkých třešní, dubu a vanilky. Chuť černého rybízu a červených bobulovin. Přiznaná, ale vyvážená kyselinka, jemné taniny. Víno s dlouhým koncem.

Kód: 189
Curvos
235 Kč

Suché víno z odrůdy Loureiro. Vína jsou pěstována na žulovém podkladu. Aroma je velice intensivní a ovocné. Víno je v ústech mladé, živé a bujné. Lehké, svěží víno do letních dnů.

Kód: 177
Setencostas
245 Kč

Víno tmavě rubínové barvy. Aroma plné tmavých bobulových plodin, skořice a čokolády. V chuti suché, vyvážené, ovocné, středně plné se závěrem vyzrálých plodů a džemů. Jedno z...

Kód: 195
Colossal
300 Kč

Suché víno intenzivní rubínové barvy, aroma plné červených plodů. Víno komplexní chuti s dlouhou perzistencí a chutí švestek a borůvek.

Kód: 192
Nahoru
Další produkty
Čerstvost jako priorita
Čerstvost jako priorita
Nevytváříme zásoby, z vody co nejrychleji přímo k Vám
Při objednávce nad 3000 Kč
Při objednávce nad 3000 Kč
dárek zdarma
Přivezeme Vám plody z vody
Přivezeme Vám plody z vody
po Praze a okolí
Rozvoz středa a pátek
Rozvoz středa a pátek
domů, do práce,...